vyberte si svůj byt
+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
byty
 
1 2 3 4

Bydlení podle Vašich představ
Navrhněte si byt dle Vašich potřeb

Bydlení podle Vašich představ
Navrhněte si byt dle Vašich potřeb

Bydlení podle Vašich představ
Navrhněte si byt dle Vašich potřeb

Bydlení podle Vašich představ
Navrhněte si byt dle Vašich potřeb

Kvalitní dům s neopakovatelnou atmosférou

Rekonstrukce domu a společných prostor

Palackého 17–19 je historická budova, která prošla důslednou rekonstrukcí. Nová fasáda dala domu opět reprezentativní vzhled, zateplení a izolační dvojskla Vám ušetří výdaje na energie. Součástí rekonstrukce jsou nové páteřní síťové rozvody vody, elektřiny, plynu a kanalizace. Vytápění bytů je zabezpečeno novými nástěnnými radiátory. Střecha a krovy byly rovněž zrekonstruovány.

Ve dvoře domu je soukromé parkoviště s čipově kontrolovanou závorou, 12 parkovacích stání k pronájmu, pouze pro rezidenty nebo kanceláře v nájmu. Parkovací stání, společné prostory a sklepy jsou pro větší bezpečnost monitorovány kamerovým systémem. Vstupy do budovy (z ulice i ze dvora) jsou zabezpečeny elektrickým zámkem.

Dostupná cena bytu, kvalitní budova

Možnost spojení bytových jednotek

Palackého 17-19 nabízí celkem 30 bytů a kanceláří, včetně 4 podkrovních bytů a 3 komerčních prostor v přízemí. Jednotky v budově jsou k dispozici ve zrekonstruovaném stavu v nových dispozičních řešeních.

Pokud Vám nevyhovuje velikost nabízeného bytu, je zde možnost jednotky vzájemně propojovat, a vytvořit tak například prostor pro posilovnu, pracovnu, knihovnu nebo více místa pro Vaše děti. Měnit dispozice můžete dle Vašeho přání ovšem s přihlédnutím na konstrukční systém budovy. 

Naši architekti již vypracovali architektonické studie nových variant dispozičních řešení, které odpovídají nárokům moderní doby. 

I kancelářské prostory lze samozřejmě propojovat. Kanceláře tedy mohou nabídnout dělené uspořádání, které je oblíbené jak mezi právníky a makléři, tak i moderní menší halové uspořádání vyhledávané například mezi architekty, projekčními a jinými firmami, které preferují týmovou atmosféru.

 

Základní specifikace rekonstrukce budovy

rekonstrukce budovy

Budova:

 • Rekonstrukce fasády
 • Výměna klempířských prvků
 • Oprava vstupních dveří do objektu, dvojité zasklení a elektro-mechanický zámek dveří
 • Instalace poštovních schránek
 • Rekonstrukce podlah na schodišti a v chodbách, keramická dlažba, teraco
 • Na zdech a stropech omítka nebo stěrka s bílou malbou
 • Osvětlení ve vestibulech, na chodbách a na schodišti ovládané pohybovým čidlem
 • Repasované ocelové zábradlír
 • Vybudování dvou nových osobních výtahů
 • Nové páteřní sítě (voda, plyn, elektřina, odpady, přípojné body)

Sklepy:

 • Podlaha – betonová stěrka
 • Nové elektrické rozvody a osvětlení
 • Bílá výmalba
 • Příčky zděné nebo z tahokovu
 • Dveře hladké dýhované nebo kovové

Byt:

 • Ve většině bytů světlá výška více než 3,2 m
 • Nová plastová okna s izolačním dvojsklem včetně plastových vnitřních parapetů bílé barvy
 • Kompletní rekonstrukce včetně nových dřevěných podlah, obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů

Půda:

 • Oprava a zateplení krovů
 • Oprava krytiny
 • 4 nadstandardní půdní byty
 
 
 
Byty Palackého - Byty a kanceláře podle Vašich představ - Šarm historie ve spojení se současným životním stylem - Vytvořte si dispozici bytu dle svých představ - Perfektní zázemí a bezpečnost je základ kvalitního bydlení - Reprezentativní místo pro Vaši kancelář, obchod či kavárnu
Ceník - Katalog bytů - byty - komerční prostory - Lokalita - okolí a občanská vybavenost - Klidná část města se všemi službami na dosah
Standardy - Základní specifikace rekonstrukce budovy - Kontakt - Developer
Ochrana osobních údajů
×
Jsme již v kontaktu?
Pokud jste již poptali byt v minulosti, využijte náš zrychlený přístup. Vložte svůj email bez opětovné poptávky. Nebojte se, tento email nepoužijeme pro žádné marketingové účely, pokud jste nám neposkytli výslovný souhlas.

Poptat byt
Zaujala vás jednotka z naší nabídky? Náš tým Vám rád sdělí veškeré informace. Dalším benefitem je možnost porovnání cen s jinými jednotkami projektu, přístup ke kartám jednotlivých jednotek a jejich stažení. Nemusíte mít strach, pokud nám neudělíte výslovný souhlas, nepoužijeme Vaše osobní údaje pro žádné marketingové účely.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.byty-palackeho.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.byty-palackeho.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.byty-palackeho.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.byty-palackeho.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.