vyberte si svůj byt
+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
byty
 
2 1 3 5

Bydlení podle Vašich představ
Palackého 17-19
v blízkosti historického centra

Bydlete podle Vašich představ
Unikátní možnost spojení několika
bytových jednotek

Palackého 17-19
Kousek od historického centra
Olomouce

Palackého 17-19
Bydlete podle svých
představ ...

akce

Byty Palackého 17-19, Olomouc

Byty Palackého je historický bytový dům v centru Olomouce. Probíhá zde kompletní rekonstrukce podle konceptu CREAM HOME, který se zaměřuje na vyhledávání domů v zajímavých lokalitách velkých měst a jejich následnou rekonstukci a modernizaci od sklepa po střechu. Můžete si zde vybrat bydlení k pronájmu dle vlastních představ – byty 2+kk a 3+kk pro dlouhodobý i krátkodobý pronájem. K nastěhování budou připraveny od listopadu 2017. V případě zájmu je možné byty vybavit na klíč. V budově jsou k dispozici i kanceláře a komerční prostory k pronájmu taktéž od 11/2017.

17
srpen

Finišujeme přípravy vzorového bytu! Již od příštího týdne si můžete dohodnout prohlídku s naším obchodním manažerem a na vlastní oči se přesvědčit o standardu bydlení Byty Palackého. Kontaktujte nás na +420 573 776 333 nebo obchod@creamre.cz a dohodněte si termín Vaší návštěvy ještě dnes❗

Fotografie vzorového bytu již brzy! Sledujte nás na webu nebo na FB profilu Byty Palackého. Na kompletní nabídku bytů k pronájmu se podívejte ZDE.

více informací...
 
1
červen

Hledáte nové bydlení a Byty Palackého v centru Olomouce  Vám padly do oka? Od října 2017 pro Vás budou připraveny k nastěhování byty v dispozicích 2+kk a 3+kk k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu! Neváhejte a již nyní vybírejte z naší nabídky bytů v historickém domě, kde právě probíhá kompletní moderní rekonstrukce!

Dům se nachází kousek od historického centra města a lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost potřebnou pro život rodiny. Zastávka MHD je pouhých pár kroků od budovy. 

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na na tel. +420 573 776 333 nebo emalu obchod@creamre.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem Vašeho nového bydlení.

více informací...
 
31
květen

CREAM Home koncept představuje ekonomicky zajímavou odpověď na otázku kvalitního nájemního bydlení za výhodnou cenu. Naše domy v konceptu CREAM Home jsou vždy v atraktivní lokalitě města s plnou občanskou vybaveností, budova prochází kompletní rekonstrukcí fasády, střechy, páteřních rozvodů, oken a společných prostor. Jednotky jsou rovněž nabízeny k pronájmu po plné rekonstrukci. 

více informací...
 
25
květen

Dům na známé olomoucké adrese Palackého 17-19 je v současné době rekonstruován naším CREAM Home týmem. Probíhá celková rekonstrukce domu, který nabídne k pronájmu kanceláře, půdní prostory, obchodní jednotky a byty v dispozicích 2+kk a 3+kk. Zájemci o byty si mohou byty i propojovat a vytvořit si vlastní dispozici dle svých představ!

více informací...
 
 
Byty Palackého - Byty a kanceláře podle Vašich představ - Šarm historie ve spojení se současným životním stylem - Vytvořte si dispozici bytu dle svých představ - Perfektní zázemí a bezpečnost je základ kvalitního bydlení - Reprezentativní místo pro Vaši kancelář, obchod či kavárnu
Ceník - Katalog bytů - byty - komerční prostory - Lokalita - okolí a občanská vybavenost - Klidná část města se všemi službami na dosah
Standardy - Základní specifikace rekonstrukce budovy - Kontakt - Developer
×
Přihlášení
Pro zobrazení cen nebo stažení plánů je třeba se přihlásit. Pokud nejste registrováni, prosíme učinte tak, děkujeme.

Registrace
Registrace Vám umožní vidět aktuální ceny a nabídky v projektu byty Olomouc Palackého.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.byty-palackeho.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.byty-palackeho.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.byty-palackeho.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.byty-palackeho.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.