vyberte si svůj byt
+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
byty
 
2 1 3 5

Bydlení podle Vašich představ
Palackého 17-19
v blízkosti historického centra

Bydlete podle Vašich představ
Unikátní půdní prostory
pro podkrovní byty s terasou

Palackého 17-19
Kousek od historického centra
Olomouce

Navštivte náš vzorový byt!
Bydlete podle svých představ ...

Byty Palackého 17-19, Olomouc

Byty Palackého je historický bytový dům v centru Olomouce. Prošel kompletní rekonstrukcí podle konceptu CREAM HOME, který se zaměřuje na vyhledávání domů v zajímavých lokalitách velkých měst a jejich následnou rekonstukci a modernizaci od sklepa po střechu. Můžete si zde vybrat bydlení dle vlastních představ – byty 2+kk a 3+kk po unikátní půdní prostory s terasami. V případě zájmu je možné byty vybavit na klíč. V budově jsou k dispozici i kanceláře a komerční prostory

Poslední volné byty – exkluzivní půdní prostory!

29
červen

V domě Palackého 17-19 jsou k prodeji poslední tři velké prostory od 111 m2 do 131 m2 pro podkrovní byty, které budou upraveny na míru dle individuálních požadavků konkrétního klienta. Součástí těchto bytu je terasa, ze které se otevírá panoramatický výhled na Olomouc. Pro více informací o možnostech úprav a termínů k nastěhování nás kontaktujte   +420 573 776 333 nebo  obchod@creamre.cz.

více informací...
 
18
říjen

Přinášíme Vám  foto vzorového bytu z Byty Palackého!!! Zájemci o byt si mohou prohlédnout naše fota a v případě zájmu o prohlídku si domluvit schůzku na  +420 573 776 333 nebo  obchod@creamre.cz.

Nechcete mít starosti s vybavováním bytu? Nabízíme Vám speciální službu vybavení bytu na klíč . Pro více informací ➡️ www.byty-palackeho.cz/cs/vybaveni 

Hezké prohlížení! 

Tým Byty Palackého

více informací...
 
17
srpen

Finišujeme přípravy vzorového bytu! Již od příštího týdne si můžete dohodnout prohlídku s naším obchodním manažerem a na vlastní oči se přesvědčit o standardu bydlení Byty Palackého. Kontaktujte nás na +420 573 776 333 nebo obchod@creamre.cz a dohodněte si termín Vaší návštěvy ještě dnes❗

Fotografie vzorového bytu již brzy! Sledujte nás na webu nebo na FB profilu Byty Palackého. Na kompletní nabídku bytů k pronájmu se podívejte ZDE.

více informací...
 
31
květen

CREAM Home koncept představuje ekonomicky zajímavou odpověď na otázku kvalitního nájemního bydlení za výhodnou cenu. Naše domy v konceptu CREAM Home jsou vždy v atraktivní lokalitě města s plnou občanskou vybaveností, budova prochází kompletní rekonstrukcí fasády, střechy, páteřních rozvodů, oken a společných prostor. Jednotky jsou rovněž nabízeny k pronájmu po plné rekonstrukci. 

více informací...
 
 
Byty Palackého - Byty a kanceláře podle Vašich představ - Šarm historie ve spojení se současným životním stylem - Vytvořte si dispozici bytu dle svých představ - Perfektní zázemí a bezpečnost je základ kvalitního bydlení - Reprezentativní místo pro Vaši kancelář, obchod či kavárnu
Ceník - Katalog bytů - byty - komerční prostory - Lokalita - okolí a občanská vybavenost - Klidná část města se všemi službami na dosah
Standardy - Základní specifikace rekonstrukce budovy - Kontakt - Developer
Ochrana osobních údajů
×
Jsme již v kontaktu?
Pokud jste již poptali byt v minulosti, využijte náš zrychlený přístup. Vložte svůj email bez opětovné poptávky. Nebojte se, tento email nepoužijeme pro žádné marketingové účely, pokud jste nám neposkytli výslovný souhlas.

Poptat byt
Zaujala vás jednotka z naší nabídky? Náš tým Vám rád sdělí veškeré informace. Dalším benefitem je možnost porovnání cen s jinými jednotkami projektu, přístup ke kartám jednotlivých jednotek a jejich stažení. Nemusíte mít strach, pokud nám neudělíte výslovný souhlas, nepoužijeme Vaše osobní údaje pro žádné marketingové účely.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.byty-palackeho.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.byty-palackeho.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.byty-palackeho.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.byty-palackeho.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.